opravy všech typů obuvidotprodej a výroba klíčůdotbroušení nožů a nůžekdotbroušení řetězů motorových pil

Široký sortiment služeb

naše opravna obuvi vám nabízí celou řadu možností

ilustrační foto

Opravy všech typů obuvi

Nabízíme různé druhy oprav od prasklých kožených, pěnových i gumových podrážek, přes opravy či výměny podpatků po například kompletní výměny podešví či služby ručního šití. Sortiment našich služeb je široký, proto se prosím neváhejte zeptat, jistě společně dokážeme vymyslet způsob řešení vašeho problému.

Výroba klíčů

ilustrační foto

V rámci našich provozoven dokážeme vyrobit klíče přesně dle vašich požadavků. Do vaší rodiny přibyl nový člen v podobě zetě/švagra? Rádi byste měli záložní kopie vašich klíčů? Založili jste druhý klíč od zámku a potřebujete jej dát někomu blízkému? Není problém, vyřešíme!

Broušení

Dobře víme, že s ostrými noži se lépe nejen vaří, ale také jídlo následně konzumuje. Že ostré nůžky znamenají přesný a pohodlnější střih. Že ostrý řetěz motorové pily rozhoduje o kvalitě provedené práce. Proto se zaměřujeme také na broušení různých typů nožů, nůžek a motorových pil. Vyzkoušejte naše služby, nebudete litovat!

ilustrační foto

Sběrna čistírny oděvů

Naše provozovna na Letné zároveň také funguje jako sběrna kvalitní čistírny oděvů. Svěřte nám své oděvy a nebudete litovat - spolupracujeme pouze s profesionály.